Hafif Ayakkabılar Tercih Edin

Hafif ayakkabılar kategorisinde tercih edeceğiniz modellerimizi bulabilirsiniz.

Rahat, güvenli, terlemeye karşı direnciyle de ilgi çekmektedir. Delikli olan modelleri, yazın veya kapalı alanlarda kullanmanız önerilmektedir. Üzerindeki delikler sayesinde hava alan ayakkabılar, ayakları terletmez ve kötü koku oluşumunu engeller. Bu modellerin diğer bir özelliği ise çok hafif ve şık oluşlarıdır. Ayakkabıların tabanı elektriğe, suya, soğuğa ve ısıya karşı dirençlidir. Koruyucu burunları ise 200 joule darbe direnci ve 15.000 Newton baskı direncine sahiptir.

Hafif iş ayakkabıları aynı zamanda, iş emniyet ayakkabısı olarak dayanıklı yapısıyla tercih edilmektedir. Ayakkabılara çelik burun yerine kompozit uygulandığından daha da hafif olmaktadır. Tabana, kevlar koruma da uygulanabilen modeller delinme ve batmalara karşı koruma ve direnç sağlar.

Taraklı ayak yapısına sahip kişiler rahat bir biçimde bu modelleri kullanabilmektedir. Yüksek tabana sahip ayakkabıların iç kısımları oldukça geniştir ve rahat kullanım sağlamaktadır. Ayağınızda yara ve benzeri bir hastalık olsa bile geniş tabanları sayesinde ayaklarınız hiçbir zarar görmeyecektir. Oldukça rahat ve hafif olan bu ayakkabıları huzurla kullanabilir, iş hayatınızda büyük rahatlık sağlayabilirsiniz.